קרמיקה ופרקט

קרמיקה

אחד החומרים הנפוצים ביותר לצורך שיפוץ של חדרי אמבטיה הוא קרמיקה.
הסיבה לכך שקרמיקה הפכה להיות החומר הנפוץ ביותר לצורך שיפוץ של חדרי אמבטיה היא בעיקר בגלל המחיר שלה, אבל גם בגלל איכות החומר.
השימוש בקרמיקה לצורך שיפוץ של חדרי אמבטיה הפך כיום להיות הנפוץ ביותר, וכמעט כל חדר אמבטיה משופץ בעזרת קרמיקה, שהיא החומר המומלץ ביותר לצורך השיפוץ של חדרי אמבטיה וחדרי שירותים.
כל חדר אמבטיה כיום, או לפחות כמעט כל חדר אמבטיה, בנוי כיום בעזרת קרמיקה.
הסיבה העיקרית שהחומר העיקרי שמשמש לבניית חדרי אמבטיה הוא קרמיקה היא שהוא מגיע בשלל צבעים, וניתן להשתמש בסוגים שונים של קרמיקה לצורך שיפוץ של חדרי אמבטיה, זהו חומר שנוח מאוד לעבוד איתו ואפשר לעבד אותו לצורות שונות שיכולות בקלות להיות מתאימות לחדרי אמבטיה מסוגים שונים.
המחירים של קרמיקה יכולים להיות זולים מאוד, אבל לא כדאי להשתמש בקרמיקה הזולה ביותר, אלא לבחור את הסוג שמתאים לכם.

פרקט

התקנה של פרקט היא כיום הדבר היפה ביותר שניתן לבצע בבתי פרטיים, משום שהתקנה של פרקט יכולה להביא למצב שבו ממש ניתן ללכת יחפים בבית, וכך אפשר להתהלך בבית בלי נעליים או כפכפים, ופשוט לדרוך על הפרקט בהנאה רבה.
התקנה של פרקט כיום היא פעולה יחסית פשוטה, וכל קבלן שיפוצים שעוסק בתחום השיפוצים יכול להביא לכך שתוכלו להתקין פרקט, הכל תלוי כמובן במחיר ובתקציב שאותו אתם מעוניינים להשקיע בפרקט.
המחירים של פרקט כיום בדרך כלל הם לפי מטר מרובע, אבל יש גם סוגי תמחורים אחרים וכדאי לבדוק טוב לפני שמתחילים בכל התהליך של בניית הפרקט, כדי לא להגיע למצבים שבהם פרקט הופך להיות עסק יקר מאוד בלי שידעתם על כך מראש.
התקנה של פרקט יכולה להתבצע בקלות בעזרת בלי מקצוע מתאימים לכך, אך כדאי לבצע לפני כן סקר שוק מתאים ולבחור בצורה שקולה וחכמה.